Рівненська приватна автошкола – це найефективніша школа автоводіння в Рівному

Іноді дуже важливо і корисно пройти курси з водіння автомобіля. Рівне має кілька автошкіл з різними умовами навчання. Хочемо розповісти про одну з них.

Йтиметься про Рівненську приватну автошколу. У нас проходять курси водіїв з подальшою здачею іспиту в сервісному центрі. Завершується процес отриманням водійського посвідчення.

Надаються глибокі теоретичні знання і необхідний набір практичних навичок. Викладачі здатні знайти підхід до кожного учня так, щоб він грунтовно зрозумів і освоїв матеріал, добре запам’ятавши його. Інструктори навчать не тільки управлінню залізним конем, а й вмінню робити це максимально безпечно при будь-яких погодніх умовах і напруженості вуличного руху. При такій підготовці учень гарантовано буде впевнено себе почувати в новій ролі автомобіліста як учасника дорожнього руху.

Для вступу на навчання потрібні такі документи: копії паспорта та ідентифікаційного коду, фото і медична довідка. Для зручності оплати ціна за навчання може бути розділена на три частини, оплатити які можна в різний час. Час навчання – 2,5 місяця. Така тривалість є зручною для студентів, які змогли б опанувати керуванням автомобілем під час літніх канікул.

Заняття проводяться практикуючими інструкторами та викладачами. Вони добре знайомі з методикою викладання і тому подають матеріал в прийнятному для студентів темпі і в зрозумілому стилі викладу. Приміщення автошколи є комфортабельними і пристосованими для навчання. Тестування теорії проводиться за допомогою відповідних реальній ситуації на дорогах комп’ютерних програм в сучасних класах.

Для проходження практичної частини курсу можна вибирати зручний для себе час. Автодром обладнаний так, щоб максимально натренувати в управлінні машиною на практиці. Сміливці можуть спробувати себе і в екстремальному водінні. А ті, хто довгий час не водив, можуть отримати додаткові уроки, щоб згадати технологію керування транспортним засобом.

У нашій автошколі можна отримати затребуванні навички в управлінні, а також пройти навчання на категорію “B”. Рівне та інші міста стануть доступними для швидкого пересування власним автомобілем, можна буде забути про повільні маршутки або тролейбуси.

Один Коментар

  1. Слава 29.11.2017 Відповісти

Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *